Často kladené otázky

Objednanie tovaru v internetovom obchode www.adcontrol.sk je jednoduché. Správny diel môžete nájsť podľa kategórie, výrobcu, alebo vyhľadávača. Vyhľadať môžete číslo dielu, kód motora, alebo model auta. V prípade kúpy repasovaného dielu je k cene dielu automaticky pripočítaná vratná kaucia (viac informácií v bode č. 10). Pred odoslaním objednávky nám môžete zavolať na číslo 0944 598 958 a ubezpečiť sa, či je vybraný diel kompatibilný s vašim autom. Pri objednávke môžete tiež zadať vaše VIN číslo a naši kolegovia správnosť dielu overia za vás. 

V prípade, že ste v našom e-shope nenašli diel, ktorý potrebujete, zavolajte nám na číslo 0944 598 958 alebo nám napíšte na info@adcontrol.sk a my preveríme jeho dostupnosť.

V prípade, že ste si vybrali tovar v našom e-shope, ale nie ste si istý jeho správnosťou, pri zadávaní objednávky môžete zadať VIN číslo a my za vás overíme správnosť dielu.

Prípadne nám pred samotnou objednávkou zavolajte na číslo 0944 598 958 alebo nám napíšte e-mail info@adcontrol.sk.

Vybrať si môžete z troch spôsobov platby:

Dobierka – za tovar zaplatíte až na mieste pri prevzatí zásielky.

Platba online – platíte s kreditnou kartou alebo tlačidlami bánk s platobnou bránou Besteron. Platba prebehne okamžite a objednávka bude expedovaná ihneď.

Platba prevodom na účet – po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet*. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky ako variabilný symbol. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

*Platbu prevodom na účet realizujte nasledovne (inštrukcie k platbe nájdete aj v potvrdení objednávky):
Názov účtu: AD Control, s.r.o.
IBAN: SK03 0200 0000 0030 6222 3254
BIC/SWIFT: SUBASKBX
Variabilný symbol: číslo vašej objednávky

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne na Bottovej 1522 v Detve. Tovar zasielame aj kuriérskou službou v rámci celej EÚ.

Áno, tovar doručujeme na celom území Slovensku.

Áno. Tovar zasielame v rámci celej Európskej únie a do ďalších európskych krajín (Veľká Británia, Nórsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko).

V prípade záujmu o zaslanie tovaru do zahraničia je potrebné nám vopred zavolať na číslo 0944 598 958. Cena dopravy sa v tomto prípade môže líšiť podľa krajiny.

Áno, tovar je možné vyzdvihnúť v sídle spoločnosti (Bottova 1522, Detva) v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00.

Vchod máme hneď z hlavnej cesty a je dobre viditeľný.

Forma dopravyCena dopravy s DPH
Osobný odber0,00 €
Kuriér (Slovensko, dobierka)6,00 €
Kuriér (Slovensko, platba vopred)6,00 €
Kuriér (Česká republika)12,00 €
Kuriér (ostatné krajiny EÚ)18,00 €

Diely, ktoré máme skladom doručujeme do 2 pracovných dní od nákupu v rámci pracovných dní.

Diely, ktoré nemáme skladom objednávame u dodávateľov, čím sa doba dodania môže predĺžiť až na 5 pracovných dní.

Dodanie repasovaných dielov je špecifické. Kuriér, ktorý vám domov doručí nový diel od vás bude vyžadovať bezpečne zabalený starý diel. Preto sa uistite, že je váš starý diel pripravený na odovzdanie kuriérovi najneskôr v deň predpokladaného doručenia. Vratná kaucia vám bude vrátená ihneď, ako obdržíme váš starý diel.

Tovar, ktorý nemáme u nás na sklade objednávame u dodávateľa. Dodacia lehota je do 5 pracovných dní.

Po obdržaní vášho starého dielu vám kauciu vrátime na váš účet.

V prípade, že nám starý diel nebude doručený do 30 dní od objednávky, vratná kaucia nebude vrátená.

Vašu objednávku môžete zrušiť emailom na adrese info@adcontrol.sk, obratom Vám zašleme potvrdenie o zrušení objednávky.

V prípade reklamácie nám tovar zašlite na adresu AD control, s.r.o, Bottova 1522, 962 12 Detva. Balík musí byť riadne zabalený a má obsahovať:

  • reklamovaný tovar vrátane príslušenstva
  • kópiu faktúry
  • popis závady
  • kontaktné údaje kupujúceho (spiatočná adresa, telefónne číslo, e-mail)

Tovar zasielajte buď formou balíka, alebo doporučene ako list. Pri zaslaní tovaru dobierkou nebude táto zásielka prijatá. Tovar odporúčame poistiť. Reklamovaný tovar musí byť dodaný čistý a mechanicky nepoškodený.

Peniaze vám budú vrátené do 15 dní od odstúpenia od zmluvy a to bankovým prevodom.

Tovar zakúpený v našom e-shope zasielame kuriérskou službou, ktorá doručuje len počas pracovných dní. O termíne doručenia vás bude spoločnosť kontaktovať vopred.

Podľa §12 zákona 108/2000 Z.z. máte nárok tovar zakúpený v našom internetovom obchode www.adcontrol.sk vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 14 pracovných dní od jeho prevzatia.

Tovar je potrebné vrátiť na poštovú adresu spoločnosti AD control, s.r.o., Bottova 1522, 962 12 Detva. Tovar zasielajte prosím v originálnom balení, kompletný, nepoužitý a nepoškodený. Pre vrátenie peňazí je potrebné, aby ste nám odoslali:

  • tovar v originálnom balení, nepoškodený
  • originál faktúru
  • kópiu dokladu o prevzatí tovaru od kuriéra (kvôli dátumu doručenia)

Áno, zľavy poskytujeme veľkoobchodným partnerom. V prípade záujmu o bližšie informácie nám zavolajte na číslo 0944 598 958 alebo nás navštívte v sídle spoločnosti (Bottova 1522, 962 12 Detva).

Objednaný tovar dostane v balíku pripravený na montáž. Nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie doplnky ako sú napríklad tesniace krúžky.

Scroll to Top