Testovanie vstrekovačov a čerpadiel

Súčasné vysokotlakové moderné palivové systémy vznetových motorov si vyžadujú aplikáciu pokrokových diagnostických zariadení. V snahe byť neustále schopní poskytovať kvalitné a komplexné služby v oblasti opráv dieselových motorov, resp. ich palivových sústav, sme vybavili náš servis najmodernejšou technológiou pre testovanie a kontrolu vstrekovačov a vysokotlakových čerpadiel od spoločnosti BOSCH  pod označením EPS 708.

Testovacia stanica EPS 708 patrí v súčasnosti k tomu najlepšiemu z portfólia profesionálnych diagnostických zariadení uplatňovaných pri kontrole a opravách vstrekovačov, ako aj čerpadiel moderného systému Common rail. Vďaka testovacej stolici sme schopní realizovať profesionálnu kontrolu technického stavu použitých alebo opravených vstrekovačov, ale aj čerpadiel výrobcov BOSCH, DELPHI, DENSO a CONTINENTAL (bývalý SIEMENS VDO).

BOSCH EPS 708

Výsledky kontroly sú pritom zdokumentované formou výstupného protokolu, ktorý objektívne dokumentuje technický stav kontrolovaného dielu.

Nadčasovosť diagnostickej stanice renomovaného výrobcu BOSCH, spočíva v prezieravom vybavení vysokotlakovou rampou schopnou znášať tlaky až 2 500 barov, čo je predpríprava aj pre systémy vstrekovania, ktoré sa ešte len začnú v najbližšej budúcnosti sériovo uplatňovať.
Ďalej naša spoločnosť vlastní aj diagnostickú stolicu od firmy HARTRIDGE ktorá je ako jediná schválená výrobcom Delphi na kontrolu a generovanie C2I,C3I kódov.

Hlavné vlastnosti:

  • tlač protokolov od jednotlivých testovaných vstrekovačov
  • testovanie CR vstrekovačov podľa presných predpisov
  • kódovanie Delphi vstrekovačov C2i, C3i kódy cez program Delphi IRIS
  • testovanie odporu cievky vstrekovača
  • testovanie správnej činnosti a odozvy vstrekovača
Scroll to Top